VIZIJA – AUGIMAS IR MEISTRIŠKUMAS GROŽIO PASLAUGŲ TEIKIMO SRITYJE.

MISIJA – TEIKIAME AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS GROŽIO PASLAUGAS, PUOSELĖDAMI IR TAUSODAMI PLAUKUS BEI KŪNĄ.

VERTYBĖS – KŪRYBIŠKUMAS, ATSAKINGUMAS, BENDRAVIMAS IR BENDRADARBIAVIMAS, KOMPETENCIJA, PAGARBA IR DĖMESYS KLIENTUI.

Žodis „vienplaukė“ (pagal dabartinės lietuvių kalbos žodyną) – tai ta, kuri be kepurės ar skarelės, todėl mes kaip tik ir padedame atskleisti plaukų grožį, išlaisvindami juos nuo dažnai visai nebūtinų galvos apdangalų. Mes suteikiame malonumą pasimėgauti mūsų naujai sukurtu įvaizdžiu, dar labiau pabrėžiančiu ir išryškinančiu įgimtą grožį.

Grožio salonas „VIENPLAUKĖ“ – tai darni profesionalių kirpimo meistrų, savo darbą mylinčių specialistų komanda. Tai patikimas Jūsų partneris įvaizdžio kūrimo, Jūsų įgimto grožio puoselėjimo ir tobulinimo kelyje.

Būsite gražūs sau, būsite gražūs ir kitiems.
Jūsų virsmo ir pokyčių kelias prasideda
ČIA.

Salonas „VIENPLAUKĖ“ – vienas seniausių privačių salonų Klaipėdoje. Jis įkurtas 1994 metais. Antrasis salonas duris atvėrė 1998 metais. Abiejuose salonuose, nuo pat jų įkūrimo pradžios, greta patyrusių meistrų sėkmingai dirba ir jauni, gabūs, atsakingi grožio kūrimo specialistai, kurie stengiasi ne tik suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, bet jaučia atsakomybę ir pagarbą savo klientams.

Plaukų kirpimas, dažymas, sušukavimas, blakstienų ir antakių dažymas, depiliacija, manikiūras, pedikiūras – tai tik dalis visų paslaugų, kurios teikiamos mūsų salonuose.

Savo darbe naudojame tik profesionalias ir ilgametėje praktikoje patikrintas priemones.

Mūsų darbuotojus į darnią komandą jungia kūrybiškumas, profesionalumas ir novatoriškumas, o taip pat nuoširdi meilė savo darbui bei pagarba klientui, dosnus dalijimasis savo žiniomis ir atvirumas. Mūsų meistrai domisi naujovėmis, dalyvauja kvalifikacijos kėlimo seminaruose ir nuolatos tobulėja.

Mūsų salonai yra Klaipėdos m. Taikos pr. Nr. 111, priešais naująjį turgų.

Tai labai patogi susisiekimui vieta, kur lengvai galima surasti vietą pasistatyti automobiliui.

Jus visada pasitiksime su puodeliu arbatos ar kavos, visada būsite maloniai aptarnauti. Čia rasite šiltą atpalaiduojančią atmosferą ir gerą aurą.